Villa Mare


Rysuj trasę
dojazdu »


Bluszczowa 5, Grzybowo
tel.: 947-173-000
tel.: 721-150-880

mail: rezerwacja@villamare.com.pl
www: http://villamare.com.pl


Stworzyliśmy Villa Mare z myślą o zapewnieniu komfortowego wypoczynku naszym gościom, ze szczególnym uwzględnieniem dzieci. Nasze apartamenty wyróżniają się na tle konkurencji dbałością o szczegóły w wystroju wnętrz, które urządziliśmy w stylu marynistycznym wzbogaconym o rustykalne meble z litego drewna, mozaikowe łazienki, komfortowo wyposażone kuchnie, wysokiej jakości bieliznę pościelową. Każdy apartament posiada indywidualne wejście, zapewniające intymność, większość apartamentów wyposażonych jest w tarasy lub odpowiednio balkony z meblami ogrodowymi. Rozległy ogród, w którym usytuowana jest Villa Mare, pozostaje do wyłącznej dyspozycji gości, możecie Państwo korzystać bez ograniczeń z basenu z podgrzewaną wodą, leżaków plażowych, sauny fińskiej z chłodzącymi prysznicami, grilla oraz boiska do siatkówki. Celem zapewnienia Państwu bezpieczeństwa podczas wypoczynku: obiekt wyposażony jest w system monitorowania z podglądem dla każdego gościa (parking, plac zabaw, basen), basen posiada ogrodzenie chroniące bawiące się w okolicy dzieci, wszystkie wejścia i wyjścia posiadają stosowne zabezpieczenia umożliwiające dostęp do obiektu wyłącznie naszym gościom. Na terenie Villa Mare zapewniamy bezpłatny, bezprzewodowy dostęp do internetu. Dla Państwa wygody i przyjemności w zwiedzaniu okolic Villa Mare przygotowaliśmy rowery holenderskie i górskie, które są do Waszej dyspozycji.


Umieść Udostępnij

O NAS

Spacerem.pl to portal oparty o technologię panoram sferycznych. Prezentujemy piękno polskich miast, ich zabytki, ciekawe miejsca, bazę hotelową, gastronomiczną, lokale handlowe i usługowe, firmy. Stale powiększamy listę prezentowanych obiektów.więcej »

Serwisy miejskie spacerem.pl

 » Kołobrzeg • 1241 panoram
 » Sopot • 354 panoram
 » Gdynia • 875 panoram
 » Gdańsk • 276 panoram
 » Wrocław • 406 panoram
 » Krynica • 317 panoram
 » NowySącz • 772 panoram
 » Zakopane • 321 panoram
 » Drewniana Małopolska • 232 panoram
 » Góry • 1032 panoram
 » Więcej »

 » Spacerem.pl w Twoim mieście »

Oferta

Oferujemy wykonanie prezentacji panoramicznej - wirtualnego spaceru po Twojej firmie. Wykonany przez nas wirtualny spacer będzie prezentowany na portalu SPACEREM.PL, można go też umieścic na własnej stronie www, czy też portalach społecznościowych, jak Facebook, czy Nasza Klasa. Istnieje możliwość wykonania wirtualnego spaceru całkowicie BEZPŁATNIE. więcej »